• SUKIENKI
  • Szyjemy na miare
  • Główna
  • AURORA
  • AURORA
  • BESTSELLER

Jestem otwarta, szczera i niezależna. Chce zdobywać oraz realizować swoje marzenia.Pragnę siebie uszczęśliwiać.#kobietaMODLISHKA

OPIS MARKI

Modlishka jest polską marką założoną w 2014 roku przez Agatę Pietras. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Lublinie, gdzie w 2015 roku został otwarty pierwszy butik. Marka rozwija się dynamicznie i na obecną chwilę jej produkty dostępne są w 5 punktach stacjonarnych w Polsce oraz w sklepie internetowym.

Modlishka jest marką skierowaną do pewnych siebie, świadomych i niezależnych kobiet, wokół których nie przechodzi się obojętnie na ulicy. Stawia na silny i zmysłowy wizerunek, który na długo pozostaje w pamięci. Ubrania mocno podkreślają atuty piękna kobiety, która według Modlishki łączy w sobie dwie natury - seksowność i naturalność .

AGATA PIETRAS

Właścicielka oraz dyrektor kreatywna marki MODLISHKA.

"Tworzenie ubrań było zawsze jednym z moich największych marzeń. Odkąd byłam małą dziewczynką, podziwiałam silne, odważne i mądre kobiety, dlatego to im dedykuję tę markę... bo kto rządzi światem, jak nie My?" 

PRODUKCJA I TKANINY

Wszystkie ubrania Naszej marki produkowane są tylko i wyłącznie w Polsce.

Tkaniny wykorzystywane do produkcji to wysokiej jakości materiały kupowane od najlepszych polskich dostawców i producentów, głownie z Łodzi. Niektóre dzianiny sprowadzane są także z Hiszpanii. W kolekcjach pojawiają się materiały własnoręcznie farbowane przez projektantkę. Każdy model z nich uszyty jest niepowtarzalny i ma zdecydowanie unikatowy charakter.

NAJNOWSZA LINIA

coquette to wieczorowa, bardzo elegancka kolekcja stworzona na specjalne okazje. Dominuje w niej aksamit, materiał, który dodaje szlachetności oraz wyjątkowa hiszpańska koronka. Nie zabrakło także podstawowych tkanin takich jak bawełna czy wiskoza. W linii coquette znajdziemy dawno zapomniane, damskie garnitury, które dedykowane są kobietom silnym i zdecydowanym. Miejsce znalazło się również dla sukienek - mocno skrojonych w talii i bardzo zmysłowych. W tych strojach każda kobieta z pewnością poczuje się bardzo wyjątkowo.