NOWA KOLEKCJA JESIEŃ-ZIMA 2019

NOWA KOLEKCJA JESIEŃ-ZIMA 2019

Yana Ivanowa została modelką naszej najnowszej kolekcji pt: “Prom Queen”. Yana pojawiła się w wyjątkowej sesji autorstwa Magdaleny Madej. Za makijaż odpowiedzialna była Kamila Kudrewicz, natomiast za fryzury podczas trwania zdjęć odpowiadała Joanna Zienkiewicz. Stylistka marki Agata Pietras zadbała o to, by wszystkie sukienki i dodatki idealnie do siebie pasowały poprzez co stworzyła rewelacyjne looki, które przepięknie współgrały z miejscem sesji. Muzem Zamoyskich stworzyło nam wspaniałe warunki do realizacji sesji zdjęciowej. Klimat tego miejsca jest niepowtarzalny, neobarokowy wystrój, murowane kominki, dębowe parkiety, bogato zdobione dywany z XVIII wieku oraz niezwykła kolekcja malarstwa dodatkowo dodawały autentyzmu i odzwierciedlały starodawną pałacową atmosferę.

Nasza nowa kolekcja to ukłon w stronę ponadczasowej klasy i kobiecości. Została  stworzona z myślą o kobietach, które poszukują połączenia elegancji w wyjątkowo kobiecym stylu oraz jednocześnie lubiących być na bieżąco z najmodniejszymi trendami.Proste fasony, wysokogatunkowe materiały, najwyższa jakość wykonania i dbałość o detale - tak w skrócie wyglądały nasze przygotowania do kolekcji. W sezonie jesień-zima 2019-2020 postawiliśmy na najmodniejsze trendy: romantyczne bufiaste rękawy, dopasowane fasony, modelujący niedoskonałości materiały, błyszczące cekiny, marszczenia oraz bufki.

Kolekcja jesień-zima 2019-2020 to przede wszystkim proste sukienki, które idealnie pasują do różnych typów sylwetek. Świetnie podkreślają atuty kobiecego ciała i jednocześnie maskują jego niedoskonałości.  W naszej kolekcji znalazły się również koszule i spódnice, które można łączyć z wieloma innymi elementami garderoby. Paletę barw kolekcji tworzą najmodniejsze i ponadczasowe kolory: nude, dusty pink, perłowa biel, bordo, butelkowa zieleń, granat oraz czerń.

Kolekcja „Prom Queen” łączy nowoczesny styl i najgorętsze trendy z elementami ponadczasowej klasyki. 

TWÓRCY:

ZDJĘCIA: Magda Madej

MODELKA: Yana Ivanova

WŁOSY: Joanna Zienkiewicz

MAKIJAŻ: Kamila Kudrewicz

STYLISTKA: Agata Pietras

ASYSTENTKA: Dorota Kęska

MIEJSCE: Muzeum Zamoyskich

www.modlishka.com